16:10 Taustakuvat
Selaa 40+ 16:10 Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K
16:10 Taustakuvat, 40 kappaletta, kaikki ilmaisia. Täällä on tarkoituksella vaihtelua — yksikään rivi ei näytä samalta. 2560x1600 on katto, joka käsittelee HD-näyttöjä pehmenemättä. Käytä yhtä aloitusnäytöllä, lukitusnäytöllä tai ikkunoiden takana olevassa tilassa. Ilmainen ottaa, ei tiliä, ei vesileimaa missään tiedostossa. Uusia kappaleita lisätään niiden läpäistyä tarkastuksen, joten kannattaa palata.
Usein kysytyt kysymykset
Mille näytöille nämä 16:10 Taustakuvat on leikattu?
Kaikki täällä on leveämpää kuin korkeaa. Tehty näyttöjä silmällä pitäen.
Pysyvätkö nämä 16:10 Taustakuvat hyvänä suurennettuna?
Suurin versio on kooltaan 2560x1600. Riittävästi pelivaraa HD varten. Jokainen koko aina puhelimen kokoon asti on valmisteltu etukäteen, joten mitään ei tarvitse skaalata käsin.
Onko näiden 16:10 Taustakuvat täysikokoinen versio myös ilmainen?
Ne eivät maksa mitään. Ilmainen tiedosto on oikea tiedosto.
Onko paljon 16:10 Taustakuvat:ia selattavaksi?
Kokoelma käsittää 40 16:10 Taustakuvat. Ei maksua eikä kirjautumista yhdenkään saamiseksi.